top of page
  • 580b57fcd9996e24bc43c543
  • Beige, Pink and Gold Visual Storytelling
  • gmail-icon-png-2
  • Untitled%252520design%252520(15)_edited_
  • 2_edited_edited

תכניות ליווי אישי

אימון אישי בהגשמת ייעוד והגשמת מטרות

לכל אדם יש שלב בחיים שיש לו צורך בהתפתחות אישית , בהצלחה ובהתקדמות בחלקים השונים של חייו : בחלק האישי ,המקצועי , הרגשי, נפשי. במסגרת תהליך האימון המתאמן עובר תהליך פנימי עמוק לזיהוי חוזקות, רגשות, אמונות ותפיסות מגבילות שלעיתים אנו לא מודעים אליהם והן המונעות מאיתנו לממש את הפוטנציאל. בנוסף ישנם הרגלים שאנו לא מודעים להם שמקבעים אותנו להתנהגות מסוימת שאינה מקדמת ואף מעכבת.

בתהליך האימוני האדם רוכש אוסף של כלים ,ידע, מיומנויות וטכניקות לקיום חיים מלאים ולשביעות רצון  מרבית במהלך האימון ושנים לאחר סיום התהליך.

_MG_4241.jpg

ליווי אישי בתהליכי ריפוי טבעי

הגוף מסוגל לרפא את עצמו ע”י תהליכים ביולוגים פנימיים, וזאת בתנאי שמספקים לו את התנאים הדרושים לכך. כוחות הריפוי מצויים בתוכנו בלבד. יש רק לדעת כיצד לעזור להם וכיצד לא לדכא ולמנוע את פעולתם.

התוכנית כוללת  אבחון באמצעות בדיקות דם ושאלון מעמיק, ייעוץ וליווי במחלות קלות עד כרוניות אוטואימוניות. בתהליך הליווי ניפגש אחת לשבוע  במהלכו המטופל עובר תהליך שינוי גוף נפש . הליווי צמוד בין המפגשים המאפשר מענה לכל שאלה ומעקב אחר כל שינוי פיזי ורגשי.

Healthy Breakfast (1).jpg

אימון זוגי

זהו תהליך יסודי של ניתוח הדדי והסקת מסקנות שמכיל את צרכי שני הצדדים. המטרה בתהליך הוא לאתר את הפערים והצרכים של הזוג ובאמצעות כלים מעשיים ופרקטים לפתור את הבעיות. במסגרת המפגשים הזוג מביא עימו לקליניקה סוגיות שאיתם מתמודד ובאמצעות כלים אימוניים הם לומדים לפתור את הבעיה באופן שמאפשר קיום זוגיות .

היתרון של האימון שהוא מבוסס על בסיס האימון האישי, מספר המפגשים קטן יחסית וממוקד זוגיות.

הכלים שהזוג מקבל במהלך האימון מהווה עבורם מענה לקשיים בהווה וכן  כלי עתידי לבעיות שיופיעו בהמשך ההחיים הזוגיים והאישיים.

Couple's Feet in Bed

ליווי אישי בתהליכי ירידה במשקל כולל אכילה רגשית והתנהגותית

התוכניות מעוררות מוטיבציה לתהליך של בחירה והתמדה בדרך חיים מבריא.

הליווי כולל תהליך אימוני תוך התמקדות באכילה רגשית והתנהגותית.

בתום התהליך ניתן לראות שינוי משמעותי במשקל, בבריאות ובמעגלי החיים השונים.

המפגשים קבועים אחת לשבוע במשך 3 חודשים וליווי צמוד בין המפגשים המאפשרים תמיכה מלאה במצבי משבר עד לאיזון הגוף והבראה גוף נפש.

דוגמה לתמונה לאכילה רגשית.jpg

טיפולי נשימה טיפולית / ריברסינג

טיפול חוויתי שתומך בתהליכי ריפוי, שינוי, איזון פנימי וצמיחה.

הנשימה בשיטה זו מאפשרת להתחבר אל חוויות עבר, לרגשות מודחקים ולהביאם לידי ביטוי, להשלמה ולריפוי.

שיטה זו עוקפת "שכל" שהופך להיות פסיבי ובכך מאפשר לתת המודע להתגלות, בשלב זה מתחילים להשתחרר רגשות, מתחים ופחדים מודחקים שביום יום מנהלים אותנו ואחראים למחלות. לאחר השחרור הרגשי הגוף מצוי ברגיעה, בשלווה ובהשלמה המאפשרת צמיחה וריפוי.

התהליך עומד בפני עצמו או משולב באחד מתהליכים השונים.

מס' טיפולים משתנה מאחד לאחד.

Image by Darius Bashar

ניקוי רעלים

אנחנו חשופים לרעלים כמעט בכל רגע בחיינו.

רעלים מצויים במזון, באוויר, בחומרי קוסמטיקה, בתוספי מזון ובתרופות.

הרעלים המצטברים גורמים לפגיעה במערכת החיסונית: חולשה, חוסר אנרגיה, עייפות יתר, כאבי ראש, בעיות בעיכול, כאבי מפרקים ועוד... עד למצב של מחלות כרוניות קשות. ( מחלה זה מצב שהגוף כבר במצבור גבוה של פסולת).

תהליכי ניקוי רעלים מאפשר לגוף להתמלא באנרגיה ורעננות, לשפר את הבריאות, לשחרר שומן כלוא, שחרור מבעיות עיכול שיפור עור הפנים ועוד.

ההמלצה, לבצע ניקוי רעלים לפחות פעמים בשנה בעונות מעבר.

Image by Mariah Hewines

אימון וטיפול מותאם אישית

כל אחד ואחת מאיתנו בשלב כלשהו בחיים חווה אתגרים אם בשל תקיעות, חוסר אנרגיה או מחלה.

האימון והטיפול האישי מיועד לסייע לך להתגבר על הקשיים באופן טבעי על ידי זיהוי הקשיים, חיבור לחוזקות, שחרור הטבעות רגשיות, תזונה מותאם וטיפול אנרגטי.

התהליכים מתאימים מגיל הנערות עד גיל הבגרות.

Spa Bed

תהליך מקוצר

Anchor 1
bottom of page